NETYX - internet v Opavě
NETYX.cz
NETYX.cz
NETYX.cz
NETYX.cz
 597 597 597
 • NETYX
 • INTERNET
 • Servis PC
 • Správa IT
 • Telefonování
 • Satelitní TV
 • Ceník
 • Podpora
 • Tisk. zprávy
 • Reference
 • Kontakty
 • měsíčně od 260,-Kč

  Měření rychlosti - speedtest
  Jako funkční a průkazné měření rychlosti používejte prosím webovou adresu speedtest.net .mereni rychlosti - speedtest

  Stále rozšiřujeme vlastní sítě.
  Nyní budujeme optické přípojky napříč Opavou.

  Nejvýhodnější nabídka pro firmy - komplexní služby.
  NETYX.cz Dostupnost 99% ČR
  optika - kabel - bezdrát

  Cena od 260,-Kč - rychlosti až 300Mb/s

  NETYX.cz
  NETYX.cz
  NETYX.cz

  Servis počítačů

  a výpočetní techniky

  Servisní středisko Dolní náměstí 21, Opava, 3. patro

  Zajišťujeme pozáruční servis výpočetní techniky. Diagnostikujeme závadu, určíme cenu opravy a po dohodě se zákazníkem provedeme opravu.

  Ceník častých servisních úkonů zde.


  Horké chvilky Vašeho PC/notebooku

  Nezažívá i Váš počítač horké chvilky???

  Ať už svůj počítač či notebook používáte k práci nebo domácí zábavě, jistým způsobem jste na něm závislí, co by jste dělali, kdyby najednou vypl a už nenastartoval? A co teprve ztráta vašich dat? Důležité pracovní dokumenty, fotky z dovolené, ... vše nenávratně pryč. Předejděte tomu!

  Kdy naposledy byl v péči odborníků?

  Zavolejte nám 597 597 597

  a my se postaráme - vyzvedneme, vyčistíme, optimalizujeme, odvirujeme, ...

  vše za 24 hodin !!! cena - 850,-Kč .


  Proč?

  Běžným používáním počítače se operační systém pomalu "zanáší" zbytečnými a odpadními soubory z procházení internetu, ukládání a mazání dat (fotek, dokumentů filmů, atd.), instalováním a odebíráním programů, zkrátka běžným provozem. Pro bezproblémový chod systému je vhodné jednou za čas provést "očistu" operačního systému od těchto zbytečných souborů.

  Nemluvě o nejrůznějších virech, jste proti všemu opravdu chráněni? Viry, spyware, adware, malware botnet, scareware, trojan, ... kdo se v tom všem má vyznat? My ano, nechte to na nás. Váše data podrobíme hloubkové kontrole a odstraníme veškeré hrozby.

  Zároveň Vám provedeme celkové vyčištění HW částí vašeho pomocníka. To znamená, že jej rozebereme a vyčistíme od prachu a dalších nečistot. Provedeme výměnu teplovodivé pasty na chladičích, díky čemuž se počítač nebude přehřívat, přestane tak hučet, a podstatně mu prodloužíme životnost.

  To vše zvládneme za 24 hodin a pouhých 850,-Kč.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  NETYX.cz
  NETYX.cz

  Plánovaný výpadek 31.08.2023
  Ve čtvrtek 31.08.2023 dojde k plánovanému cca 10 min trvajícímu výpadku služeb v oblasti Opava - Jaktař, Opava - Předměstí - okolo ulic Sadová, Rybářská, U Opavice, Mostní, více v sekci Tiskové zprávy

  Plánovaný výpadek 28.08.2023
  V pondělí 28.08.2023 v rozmezí od 22:00 do 24:00 dojde k plánovanému výpadku služeb na max 30 min. Důvodem je upgrade páteřních prvků na optické síti, více v sekci Tiskové zprávy

  Vysoká vytíženost techniků
  Kvůli vysoké vytíženosti techniků mějte strpení s vyřízením nadstandardních požadavků. Děláme maximum především pro bezchybný chod služeb. Vyřízení nadstandardních požadavků především administrativního charakteru tak může trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

  Zákaznická linka
  Od roku 2015 máme non-stop zákaznickou linku.
  Kontaktovat operátory můžete od 7-22 hod na telefoním čísle
  597 597 597, více v sekci
  Tiskové zprávy


   
  © 2006-2019 netyx.cz | NETYX - oficiální web | info@netyx.cz | Všechna práva vyhrazena | created & hosted by NETYX.cz
  komplexní telekomunikační partner Opava www wifi opava poskytovatel internetu opava internet provider LAN WAN VPN pásmo licenční bezlicenční kvalitní garantované připojení bezdrátové připojení seznam.cz firemní internet antény satelit montáž výstavba LAN sítí eshop google.cz 446 google.com 74601 levný internet voip levné telefonování kamerové systémy kamerový systém příjem satelitní televize hdtv PC servis internetoví poskytovatelé internetový poskytovatel wifi internet opava